site.ua
член клубу

10-12 тисячоліття до нашої ери. Перші сліди людини на Буковині.

*2011й рік н.е. - місцевий клан показує свої перші сліди публічно, відсторонивши мера від обраної посади.


981 рік. Білі хорвати прутсько-дністровського межиріччя остаточно увійшли до складу Руської держави Володимира Великого.

*2018 рік - консерви в інших партіях увійшли до складу місцевого клану і вдруге відсторонили вже інчього, але знову мера.


1367 рік. Край увійшов до складу Молдовської держави. У період з кін. XIV ст. до сер. XV ст. зберігав структуру Шипинської землі, користувався автономним статусом. У подальшому термін славна Шипинецька земля був витіснений іншим — Буковина.

*У період з 2018го по 2019й рік місцевий клан автономно користувавси ресурсами міста, періодично подаючи до суду різні заяви і затягуючи суди для продовження відсторонення мера.


1538 рік. У ході польсько-молдовського військового конфлікту, Чернівці спалили повторно, Хотинську фортецю зруйнували.

*2020й рік - місцевий клан порішав касацію у верховному суді і повторно відправив, на цей раз того самого, мера у відставку.


Серпень-жовтень 1774 року (відразу після відходу російської армії) австрійські війська під командуванням генерала Сплені зайняли Чернівці і всю західну частину Буковини.

*Серпень-жовтень 2020го року - місцевий клан формалізувався в три місцеві партії і активно агітував, скупляв виборців, щоб зайняти владу.


Грудень 1848 року. Цісарем став Франц Йосиф I, який надав Буковині статус окремого коронного краю та утворив Герцогство Буковина

*Грудень 2020го року - міісцевий клан максимально довго затягував приведення до присяги нового складу ради і нового мера, а після того, як це таки відбулоси, відразу подав до суду щодо протиправності нової ради.


далі, як відомо з історії, прийшли москалі...

*а шо чекає окраїну славної Шипинецкої землі у 2021му?


п.с. якщо вам цікаво читати такі фіглі чи альтернативні історії - ви зажди можете повідомити мене своєю підпискою на патреоні

https://www.patreon.com/adam_skovorodka

adam.skovorodka
Адам Сковородка

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації